O nás

a

Dovolte, abychom Vám představili

Společnost, kterou Vám tímto chceme představit sice byla založena až r. 2003, avšak vznikla transformací činnosti podnikatele Víta Tiefenbacha, který v oboru podniká již od r. 1991. Na jejím počátku se jednalo o zajištění autodopravy na převoz převážně sypkých materiálů. Provoznovna společnosti se nyní nachází v obci Štěpánov u Olomouce, v bývalých prostorách mechanizačního střediska JZD Zlatý Klas Štěpánov, které jsou ve vlastnictví společnosti. Prvotní kroky byly směřovány k vybudování funkční organizace s perspektivou rozvoje zaměřeného především na zemní práce, převoz stavebních materiálů a v neposlední řadě i stavební práce. Od samého počátku jsme preferovali vycházení vstříc svým zakazníkům, bez ohledu na pracovní dobu a náročnost požadované práce či dopravní zakázky. Na základě těchto našich priorit jsme si vytvořili dobré jméno na trhu a dobrou pozici v našem regionu. Tento trend sledujeme i v současnosti a je i naší prioritou do dalších let práce.

Rozšíření firmy

Firma se postupně rozvíjela a rozšiřovala, jak v počtu zaměstnanců (stávající kmenový stav je 42), tak ve vozovém parku (dnes vlastníme 19 nákladních vozidel, a 16 stavebních strojů pro stavební výrobu). Tato mechanizace je primárně určena k provádění výkopových prací a inženýrských sítí(kolová a pásová rypadla), terénní úpravy(dozery, nakladače) a speciální mechanizační prostředky pro odstraňování staveb a recyklaci(bourací kladiva, demoliční nůžky a mobilní drtička stavebních materiálů). Naši práci postupně vyzkoušela řada významných stavebních subjektů při zásadních zakázkách nejenom v okolí Olomouce.

b
c

Zákazníkovy vycházíme maximálně vstříc

Jako majitel společnosti si nejvíce cením faktu, že naše společnost byla oslovena při živelných katasrofách v našem regionu. Zatímco povodně v roce 1997 se staly jakýmsi odrazovým můstkem pro naši další obdobnou činnost, následné akce jsme již prováděli na jmenovitou objednávku Olomouckého kraje, a to např. pomoc při protržení hráze v r. 2004, kterou jsme zajišťovali i v nočních hodinách v Horce nad Moravou. Za provedenou činnost se nám dostalo vždy poděkování. Pomoc považujeme za věc morální a z našeho pohledu, za naprosto přirozenou. Takto pracuje naše společnost – zákázníkovi vycházíme maximálně vstříc.

Léty ověřená praxe

Touto prezentací a nastíněním naší dosavadní práce chceme usilovat o možnost zapojení se do procesu stavebních činností v rámci Olomoucka. Chceme tímto nabídnout naše ověřené a lety prověřené zkušenosti, a znalosti v oblasti dopravy, stavební činnosti především v nabídce odklízecích prací, skrývce zeminy a takto přidružené činnosti.

d

Za TIEFENBACH s.r.o.

Vít Tiefenbach jednatel společnosti

Tiefenbach s.r.o.

Od roku 1993 se zabýváme vnitrostátní dopravou sypkých materiálů a postupně jsme si získali své místo na trhu v Olomouckém kraji.

Provozovna:
783 13 Štěpánov, Horní 11
tel/fax: +420 585 386 558
mobil: +420 602 718 014
Sídlo společnosti:
Hnojice 87
785 01 Šternberk
IČ: 26849330, DIČ: CZ26849330

Sídlo společnosti:
Hnojice 87
785 01 Šternberk
IČ: 26849330
DIČ: CZ26849330

 

© 2023 Tiefenbach s.r.o., všechna práva vyhrazena